Politikamız ve değerlerimiz doğrultusunda toplumsal sosyal sorumlulukla ilgili olarak öncelikli çocuk olmak üzere eğitim, sağlık, engelliler, çevre koruma, doğal kaynakların tüketimi ve hayvan hakları konularına odaklanmakla beraber, Reisoğlu Grubu’nun ortak anlayışı doğrultusunda ve grup sinerjisi dahilinde kültür ve sanatı da destekliyoruz.

Reisoğlu Grubu çevresel, sosyal ve ekonomik boyutlarını bir arada ele aldığı sürdürülebilirlik kavramını iş süreçlerinin temel taşı olarak görmektedir. Reisoğlu olarak bu temelde tüm faaliyetlerimizin sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz.

Etik değerleri ile öne çıkan bir kurum olan bizler önümüzdeki 5 yıllık stratejik planı hazırlanırken ve yatırımlarımızda sürdürülebilirlik prensiplerini benimsiyoruz.

surdurulebilirlik

Kurumsal Sorumluluk | Sürdürülebilirlik

Önceliğimiz Çevre
Tüm yatırımlarımızda enerji verimli ekipman ve altyapıları tercih ediyoruz. LED Dönüşümler, Isı geri kazanımlı havalandırma ve yalıtım sistemleri, verimli taşıma ve kaldırma ekipmanları ile her yıl enerji tüketimimizi azaltıyoruz.

Günlük yüzlerce seferi bulan tüm kara nakliye operasyonlarımızda devreye aldığımız Hızlı Kart sistemimiz ile 10 numara yağ kullanımına izin vermeyerek her yıl tedarikçi kaynaklı CO2 salınımının önüne geçiyoruz. Filo araçlarımızda Euro 6 ve üzeri motor tercih ederek salınan CO2 emisyonunu önlüyor, Rota optimizasyonu ve iş birimleri bazında farkındalık programlarımız ile devamlılığını sağlıyoruz.

Kanat adaptörümüzü kullandığımız ilk operasyonumuzda yaklaşık 15.000 m2 alanda ağaç kesilmesini önledik; kanat adaptörü operasyonlarımız ile çevre duyarlılığımızdan taviz vermiyoruz.

EnglishGeorgianRussianTurkish