Misyon

Misyon

Vizyon

Vizyon

Politikamız

Politikamız

Mükemmeli Hedefleriz

Mükemmeli Hedefleriz

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi iyi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Meraklı, katılımcı ve paylaşmacıyız, zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz.

Güveniliriz

Güveniliriz

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimize tüm iş süreçlerinde güvenilir yol arkadaşı oluruz. Yapılan her işte Reisoğlu Nakliyat olarak garantör olur işlerin eksiksiz ve güven içinde gerçekleştirilmesini sağlarız.

Müşterimizi mutlu ederiz

Müşterimizi mutlu ederiz

Müşteri ana odağımızdır. Kendimizi birer Reisoğlu elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Her iş kolumuzda, en kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunar, daima rekabette bir adım önde olmaya çalışırız. Değişen müşteri gereksinimlerini önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızlı çözüm üretmeye çalışırız.

İnsiyatif ve sorumluluk alırız

İnsiyatif ve sorumluluk alırız

Organizasyonun hangi seviyesinde çalışırsak çalışalım, sorumlu olduğumuz işlerin liderliğini üstlenir, işimizi sahipleniriz. İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Her birey ve fonksiyonun yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Mümkün olan en yakın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.

Topluma Katkı Sağlarız

Topluma Katkı Sağlarız

Sürdürülebilirliği ve bu ölçüde topluma katkı sağlamayı iş modellerimizin olmazsa olmazı olarak görüyor, tüm iş süreçlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Çalışan gönüllülüğü esasıyla da desteklediğimiz eğitim, kültür-sanat, çevre, insan hakları ve kadının güçlendirilmesine yönelik proaktif çalışmalarımız ile toplumdan aldığımızı yine toplumla paylaşıyoruz. Reisoğlu Nakliyat eTA Platformu ile boş sefer sayısını azaltıp ve 10 numara yağ yakımını önlüyor ve kamyon karbon salınımının önüne geçiyoruz. Proje Lojistiğinde ise kanat adaptörü teknolojisi ile ağaç kesilmesini önlüyor çevre duyarlılığımızdan taviz vermiyoruz.

EnglishGeorgianRussianTurkish