Slide Slide
İhtiyacınıza Özel Çözümlerle
Kapsamlı Hizmet & Tam Zamanında Teslimat İçin
Profesyonel Lojistik Kadromuzla Avantajlı Fiyatlar Hakkında Bilgi Alın.

Havayolu Taşımacılığında Güvenilir Hizmet

Reisoğlu Nakliyat, dünyadaki tüm uluslararası havalimanları arasında acente ve havayolları ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile müşterilerine güvenilir hizmet sağlar. Operasyonel mükemmelliğin ön planda tutan Reisoğlu Nakliyat havayolu taşımacılığı ile her ihtiyaca özel çözümler ile iş ortaklarının hizmetindedir. Havayolu taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme ve paketleme gibi hizmetler ile uçtan uca çözüm sağlar.

  • Güçlü ve geniş acente ağı,
  • Farklı havayolu seçenekleri ile hızlı çözümler,
  • Dünyanın her noktasına kapıdan kapıya teslimat,
  • Konsolidasyon ile rekabetçi fiyat avantajları,
  • Uçak kiralama (charter) hizmetleri,
  • Transit (cross trade) taşımalar,
  • Proje taşımacılığı,
  • Tehlikeli madde taşımacılığı,
  • Bozulabilir kargo taşımacılığı.
Gümrük İşlemleri

Uluslararası nakliyat sürecinde ön plana çıkan unsurlar arasında gümrük işlemleri geliyor. Giriş ve çıkışlarda gümrük işlemlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için evrakların doğru bir şekilde hazırlanması büyük önem taşıyor Reisoğlu Nakliyat sürecinizde sizinle.

Sigorta

Uluslar arası nakliyat çözümlerinde profesyonel hizmet, son teknoloji altyapımız ile ürünleriniz sigortalı bir şekilde yerine ulaşsın.

Depolama

Depolarımız, 7/24 koruma sağlayacak şekilde uluslararası standartlara uygun tasarlanmış olup, güvenlik ve yangın emniyet sistemlerine sahiptir.

Hızlı Tedarik

Hızlı araç tedarik performansı, sorunsuz yükleme, teslimat koşullarına uygunluk ve geri bilgilendirme süreçleri ile operasyonun her aşamasında etkin kalite.

Reisoğlu Nakliyat olarak, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde çeşitlendirmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle küçük boyutlu kargolardan başlayarak, büyük bazda charter uçak yüklemeleri de dahil olmak üzere tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

Çalışma alanınız ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik transfer ihtiyaçlarınız konusunda tüm transfer seçeneklerimizde olduğu gibi uluslararası havayolu lojistiği alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. Butik hizmet sistemimizi kurarken gösterdiğimiz hassasiyet paralelinde, müşterilerimize kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacıyla kapsamlı bir network ağı ve güçlü uluslararası anlaşmalarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Açık bir ifadeyle Reisoğlu Nakliyat olarak imzamızı, başarılı olduğumuz her segmentin altına güvenle atıyor; müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle karşılamaya odaklanıyoruz.

Reisoğlu Nakliyat

EnglishGeorgianRussianTurkish